Terapia online

blank

Psychoterapia on-line

Jeśli mieszkasz w innymi mieście, za granicą lub masz trudności w poruszaniu się, terapia online jest dla Ciebie najlepszym rozwiązaniem.

Do odbycia sesji on-line najlepiej wybrać spokojne, ciche miejsce, zapewniające pełną prywatność. Zazwyczaj klienci łączą się z domu, ale zdarza się też, że dzwonią z samochodu lub pustego biura. Najważniejsze jest dobre połączenie internetowe oraz urządzenie z kamerką i mikrofonem (może to być np. Twój komputer lub telefon).

Nic nie stoi na przeszkodzie, abyś psychoterapię odbył w innym miejscu niż dom – może wolisz być w kawiarni, w biurze podczas przerwy na lunch, w parku, ogrodzie czy też innym spokojnym miejscu, gdzie możesz się skupić, pozbierać myśli, pobyć sam na sam z psychoterapeutą.

Wiele przeprowadzonych badań pokazuje, że terapia on-line nie tylko działa, ale jest także równie skuteczna co osobista wizyta w gabinecie.

Dlatego, jeśli cierpisz w samotności i chciałbyś uzyskać wsparcie lub potrzebujesz porady bądź rozmowy z drugą osobą, która Cię wysłucha bez oceniania, to zapraszam Cię do kontaktu ze mną. Może dzielić nas ogromna odległość, ale wszystko inne przebiega tak samo jak podczas klasycznej formy spotkań.
Zapisz się na sesję terapii online:

Umów wizytę
blank

Psychoterapia on-line

W ostatnim czasie, ze względu na pandemię, większość procesów psychoterapii, niezależnie od podejścia terapeutycznego, została przeniesiona do przestrzeni wirtualnej, czyli ma formę terapii zdalnej, z użyciem takich komunikatorów jak Skype, Zoom, Whatsapp, Google Meet itp.

Z punktu widzenia jakości i skuteczności oddziaływań terapeutycznych, psychoterapia on-line nie jest preferowaną formą pracy, jednakże spełnia swoje zadanie w warunkach, w których nie ma możliwości spotkań osobistych, a konieczne jest kontynuowanie terapii.

W swojej pracy wyznaję zasadę pozytywnej seksualności, dlatego możesz opowiedzieć mi o swoich fantazjach seksualnych – wysłucham ich bez oceny.

Mój Klient sam decyduje, na ile jest przekonany i ile czasu potrzebuje, żeby poczuć się na tyle bezpiecznie, aby porozmawiać o dowolnej trudności z zakresu seksualności.

Sylwia Niewiadomska – Seksuologia

Sylwia Niewiadomska – Seksuologia