Zespół

Poznaj nasz zespół

blank

Magdalena Pędziwiatr

Prowadzę terapię indywidualną dzieci od 6 roku życia, młodzieżą, osobami dorosłymi oraz par i małżeństw. Wspieram klientów w odnajdywaniu własnej drogi do szczęścia i pogody ducha. Dążenie do bycia spełnionym i szczęśliwym, uważam za wyzwanie warte każdego wysiłku.

blank

Paweł Krupiński

W mojej pracy dominuje podejście psychodynamiczne, które pomoże Ci wprowadzić zmiany w życiu, przede wszystkim dzięki głębokiemu zrozumieniu siebie, co może być początkiem integracji osobowości i pomóc Ci w zrozumieniu doświadczeń życiowych i ich wpływu na to co czego doświadczasz.

blank

Justyna Gagatek

Oferuję wsparcie dla młodzieży od 15 roku życia oraz dla osób dorosłych. Wierzę w to, że każdy człowiek ma potencjał do zmiany, a relacja terapeutyczna stanowi bezpieczne środowisko, które umożliwia eksplorację trudnych doświadczeń.

blank

Dominika Sikora

Moja praca z dorosłymi, dziećmi i młodzieżą, wykorzystuje integrację podejść terapeutycznych uwzględniając indywidualność i potrzeby osoby korzystającej z psychoterapii. W prowadzeniu terapii niezwykle istotna dla mnie jest relacja, bezpieczna przestrzeń wypełniona szacunkiem.

blank

Anna Załuska

Jestem psychologiem oraz pedagogiem, który od 17 lat pracuje z dziećmi, młodzieżą oraz ich rodzicami. Naczelnym priorytetem w mojej pracy jest pomoc drugiemu człowiekowi, który znalazł się w trudnej życiowej sytuacji. W swojej pracy zwracam uwagę na to, aby relacja oparta była na wzajemnym zaufaniu i pozytywnej atmosferze.

blank

Mateusz Broniecki

Podczas sesji ze mną spotkasz się z doświadczonym psychologiem i interwentem kryzysowym, który specjalizuje się w Terapii Zorientowanej na Rozwiązania. Moja główna misja to nie tylko słuchanie, ale także realna pomoc w osiągnieciu wyznaczonych przez Ciebie celów.

blank

Magdalena Rypina

Prowadzę terapię indywidualną osób dorosłych i młodzieży od 15 r.ż. oraz par i małżeństw łącząc w razie potrzeby klasyczną terapię CBT z nurtem tzw. trzeciej fali (ACT, mindfulness, DBT). Jestem przyjazna osobom LGBT i ich rodzinom. Tworzę relację opartą na zaufaniu i empatii.

blank

Dominika Stefańska

Jestem psychoterapeutką, której kompetencje i szczególne zainteresowania dotyczącą sfery neuropsychologii, w której ciągle się kształcę. Moje zamiłowanie do neuropsychologii wzięło się z …. zamiłowania do mózgu i jego funkcjonowania.

blank

Edyta Jagiełło-Jabłońska

Prowadzę terapię osób dorosłych i młodzieży ze stanami lękowymi i obniżonym nastrojem. Młodzieży pomagam w zbudowaniu poczucia własnej wartości i pewności siebie, rozwijając ich kompetencje społeczno- emocjonalne. Podczas zajęć stosuję również techniki Mindfulness redukujące stres i poprawiające koncentrację.

 

blank

Magdalena Ostanek-Pańka

Pomagam osobom cierpiącym na choroby psychosomatyczne i choroby przewlekłe, oraz doświadczającym wpływu długotrwałego stresu na ludzki organizm i psychikę. Prowadzę psychoterapię w trudnościach związanych z lękami, fobiami czy depresją. Pracuję z osobami DDA i DDD, oraz różnymi trudnościami indywidualnymi.

blank

Sylwia Niewiadomska

Jestem psychoterapeutką i założycielką Centrum Psychoterapii Pillow. Posiadam także dodatkowe specjalizacje z seksuologii i psychoonkologii klinicznej. Pracuję głównie w obszarze trudności związanych ze sferą seksualną, prowadzę psychoterapię par, oraz udzielam wsparcia osobom chorym onkologicznie.

blank

Paulina Smolarska

Prowadzę terapię osób w depresji, doświadczającym trudności z autoagresją, w zarządzaniu stresem w życiu codziennym, oraz dorosłym w spectrum autyzmu. Pomagam młodzieży w kryzysie związanym z tożsamością, oraz z trudnościami emocjonalnymi i problemami szkolnymi, czy trudnościami w relacjach

blank

Alicja Noordman

Wspieram osoby dorosłe oraz młodzież w radzeniu sobie m.in. z zaburzeniami nastroju, zaburzeniami lękowymi i depresją. Pracuję również z osobami, które chcą wzmocnić swoje umiejętności radzenia sobie z emocjami i stresem, a także z osobami doświadczającymi kryzysu.

blank

Marek Kula

Specjalizuje się w psychoterapii dorosłych, terapii bezsenności, zaburzeniach adaptacyjnych, depresyjnych i lękowych, oraz w diagnozie psychologicznej i rozumieniu mechanizmów funkcjonowania naszego mózgu. Wykonuję testy sprawności intelektualnej metodą Wechslera, Analizę wydolności procesów poznawczych, oraz SCID 5 i MMPI